Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

 

Луців Олексій Павлович

БІОГРАФІЯ

Дійсний член Академії будівництва. Кандидат економічних наук.
Народився 20 червня 1951 р. на Львівщині.
У 1970 р. закінчив Львівський будівельний технікум, у 1985 р. - Львівський політехнічний інститут, у 1994 р. - Львівське відділення Інституту економіки АН України.
Трудову діяльність розпочав у 1970 р. в системі Головльвівпромбуду, працюючи на посадах майстра, виконроба, старшого виконроба, начальника управління виробничо-технічної комплектації, заступника керуючого трестом "Львівпромбуд", а з 1987 р. - керуючий трестом "Львівжитлобуд". У 1990-1994 рр. був заступником голови виконкому Львівської міської Ради народних депутатів, заступником голови міської адміністрації. З 1994 р. очолює фірму "Галбуд", яка являється правонаступником тресту "Львівжитлобуд".
За ці роки фірмою під його керівництвом збудовано сотні об'єктів: житлові будинки, школи, дитячі садки, медичні заклади, об'єкти промислового значення. Будівельні підрозділи АТ "Галбуд" брали участь в будівництві житлових садиб для переселенців з Чорнобильської зони в Київській, Житомирській областях.
Опираючись на власний практичний досвід та науково обґрунтовані розрахунки, провів реорганізацію структурних одиниць, що дало можливість ефективного функціонування в нових економічних умовах.
Нагороджений орденами Трудового Червоного Прапора, Дружби народів.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»